Dom

WUXI BAOCHANG METAL PRODUCTS CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6

WUXI BAOCHANG METAL PRODUCTS CO.,LTD


Wuxi Baochang Metal Products Co., Ltd została założona w styczniu 2007 roku, z kapitałem zakładowym w wysokości 13,200,000 USD.

Siedziba firmy Baochang znajduje się w Wuxi Eastern Steel City, największym centrum handlu i usług ze stali nierdzewnej w Chinach. Istnieją oddziały w miastach Xi'an i Taiyuan.

Baochang ma centrum obróbkowe z powierzchnią podłogową 17000 metrów kwadratowych w Wuxi. Miesięczna moc produkcyjna to 20000MT.

W 2012 roku nasza firma zainwestowała nowe urządzenia do obróbki laserem ze stali nierdzewnej, ścinania i gięcia, dziurkowania i polerowania na sucho. Dzięki temu nasze usługi przetwarzania i dystrybucji będą w zasięgu i wygodniejsze dla wszystkich klientów.

W 2013 Shanghai Bingchen International Trading Co., Ltd została założona w Shanghai Free-Trade Zone, co jest ważnym postępem w naszym programie rozwoju.

W 2014 r. Wprowadziliśmy nową linię walcowania na zimno i poziomowania, która może kliszyć po obu stronach, a rozmiar jest dokładniejszy przy lepszej powierzchni.

Baochang cieszy się ścisłą współpracą ze znanymi młynami nierdzewnymi zarówno w Chinach, jak i na rynku zamorskim, co zapewnia ciągłe, wysokiej jakości usługi przetwarzania i wysyłki. Jesteśmy zdeterminowani, aby być przyjaznym mostem pomiędzy hutami i użytkownikami końcowymi.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : BCssc

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 500 Million-550 Million

Rok założenia : January, 2007

pc Export : 80% - 90%

Shan'xi Tianbao Stainless Steel Co., Ltd.

Nasz dyrektor zarządzający, Pan Zhao Jiyong założył Shan'xi Tianbao Stainless Steel Co., Ltd. w Taiyuan City, prowincja Shan'xi.


Wuxi Tianlong Stainless Steel Co., Ltd.

We wrześniu 2002 r. Wuxi Tianlong Stainless Steel Co., Ltd. została założona w Wuxi Southern Stainless Steel Center.


Wuxi Baochang Metal Products Co., Ltd.

W styczniu 2007 r. Firma Shan'xi Tianbao Stainless Steel Co., Ltd. zainwestowała Wuxi Baochang Metal Products Co., Ltd. w Wuxi Eastern Stainless Steel Center, które jest największym centrum handlowym ze stali nierdzewnej.


Zróżnicowany rozwój

W czerwcu 2012 r. Wprowadziliśmy wiele maszyn linii do cięcia laserowego, linii do cięcia i gięcia, linii do formowania tłoczników i linii do polerowania itp. Dzięki wyposażeniu w wysokowydajne źródło i zaawansowane maszyny przetwórcze uważamy, że możemy dostarczyć dobre materiał ze stali nierdzewnej w konkurencyjnej cenie i najlepszej usługi przetwarzania precyzyjnego.


Sichuan Qizheng Metal Products Co., Ltd.

W czerwcu 2013 r. Wuxi Baochang Metal Products Co., Ltd. ustanowiła joint ventures Sichuan Qizheng Metal Products Co., Ltd. z Jinguang Group, poświęcając się najbardziej konkurencyjnym centrum usług cięcia i cięcia stali nierdzewnej.


Shanghai Bingchen International Trade Co., Ltd

W 2013 roku firma Wuxi Baochang Metal Products Co., Ltd. zainwestowała w utworzenie Shanghai Bingchen International Trade Co., Ltd. w strefie wolnego handlu w Pudong w Szanghaju, co jest bardzo ważnym krokiem w naszym planie zarządzania i rozwoju w celu stworzenia platformy do wzbogacić naszą funkcję nie tylko w eksporcie, ale także w handlu importem i tranzytem

Usługowe

Praca z przetwarzaniem

Precyzyjna usługa przetwarzania

Firma Zespół

nasza firma podróżuje: Organizujemy podróż do jeziora Qiandao w czerwcu 2014 rKONTAKT

Adres: 8 Eastern Steel Center, No.118, Beihuan Road, Wuxi, Jiangsu, Chiny